دستگاه سورتینگ آجیل و حبوبات

دستگاه سورتینگ آجیل :

چگونگی بسته‌بندی مغز فندق :

 فندق بعد از گذراندن مرحله سورتینگ و جداسازی فندق های باکیفیت از فندق های بی کیفیت به مرحله بسته بندی می رود .

در محله بسته‌بندی بعد از توزیع و جداسازی مقدار موردنظر فندق ، فندق داخل محفظه بسته بندی قرار می‌گیرد .

 در مرحله بسته‌بندی به نوع دستگاه بسته بندی ، درب محفظه بسته می شود .

در بسته بندی وکیوم بعد از تخلیه هوا و تزریق گاز درب  بسته پرس می شود .

 در بسته بندی های خاص مانند قوطی های بسته بندی ، درب قوطی بسته و  بسته در کارتون قرار می گیرد و یا توسط دستگاه شرینگ درون یک لایه از پلاستیک قرار می‌گیرد .

 در مدل بسته بندی دوختی  نیز ، بعد از مرحله توزیع درب بسته دوخته می‌شود و بسته ها برای حمل و نقل و توزیع آماده می شوند .

 

 مشخصات دستگاه سورت :

 عمل سورتینگ یعنی درجه بندی و دسته بندی یک محصول بر اساس اندازه شکل و رنگ .

 سورتینگ مقدمه‌ای جهت بسته بندی مواد غذایی محسوب می‌شود .

 فندق یکی از انواع آجیل می باشد که در بین دانه های ان امکان پوکی یا  خراب بودن وجود دارد ، همچنین اندازه فندق ها نیز با هم برابر نیست .

اگر فندق با این شرایط بسته بندی گردد با عدم مشتری پسندید و کاهش کیفیت بسته بندی می گردد .

 برای سورتینگ فندق در سال‌های اخیر دستگاه خاص طراحی و وارد بازار شده است ، که عمل جداسازی را به وسیله دوربین های حساس و سیستم نوری پیشرفته انجام‌ میدهد .

 ظرفیت سورتینگ دستگاه ها زیاد می باشد و دستگاه سورت فندق ، در هر ساعت چند تن فندق را می‌تواند از لحاظ اندازه و شکل و ناخالصی ها جدا نماید .

 

نحوه کار دستگاه سورت فندق :

بدین صورت است که فندق بر روی نوار نقاله قرار گرفته و از روی یک سطح شیبدار حرکت کرده و به سمت پایین ریخته می‌شود ، در حین از بالا به پایین آمدن به وسیله لیزر بررسی می گردد .

 

 دقت و عملکرد دستگاه سورتینگ :

 دقت عملکرد دستگاه سورتینگ ، یکی از عوامل مهم برای بسته بندی با کیفیت به شمار می‌رود چرا که هر انداز سورتینگ محصولات بهتر انجام شود باعث چشمگیر شدن بسته‌بندی و یکنواخت بودن محصولات عرضه شده می گردد .

سورتینگ محصولات به صورت دستی برای بسته بندی های تجاری و انبوه مناسب نیستند و علاوه بر زمان‌بر بودن دقت پایین نیز دارد از این رو امروزه این کار توسط دستگاه سورتینگ غلات و خشکبار انجام می گردد .

 دستگاه سورتینگ غلات و خشک برای سورت و بسته‌بندی بادام ، فندق ، پسته ، تخمه ، انجیر و.. می باشد .

این دستگاه قابلیت جذب غبار از روی محصولات را نیز دارا می باشد .

مجموعه غلات و خشکبار وارد شده در دستگاه سورتینگ غلات و خشکبار در حین ریزش از بالا به پایین به خوبی بازبینی و جداسازی می‌شود

 عمل بسته بندی غلات و خشکبار در داخل دستگاه به وسیله مرتعش شدن و فشار باد وارد شده به محصولات صورت می‌گیرد .

 محصولات سورت شده در اندازه های یکنواخت برای بسته بندی آماده می گردد .

 

 کاربرد دستگاه های سورت لیزری :

هر انداز سورتینگ با دقت و کیفیت بهتری انجام شود محصول بسته بندی شده بازارپسندی بهتری دارد و مشتری به راحتی می تواند کیفیت محصول را تشخیص بدهد .

 این موضوع بر روی نظم توزیع و عرضه نیز تاثیرگذار است .

 سورتینگ بهتر ، مساوی است با تقاضای بیشتر داخلی و خارجی برای خرید محصول و در نتیجه صادرات .

 دستگاه سورت لیزری  ، سورتینگ و جداسازی مواد غذایی از جمله غلات ، برنج ، خشکبار ، سبزیجات و میوه جات را به وسیله چشم الکترونیکی قوی که دارد به صورت هوشمند و با دقت و سرعت بالا انجام می دهد .

  برای هر یک از محصولات مورد سورتینگ قرار گرفته ، دستگاه این قابلیت را دارد که به صورت اتوماتیک خود را برای سورت آن تنظیم نماید . دقت و کیفیت عملکرد دستگاه های سورت لیزری نسبت به دیگر دستگاه ها بیشتر است چرا که عمل سورت را بر اساس ویژگی هایی که با چشم قابل رویت نیست انجام می دهد .

 

 خرید دستگاه سورتینگ :

 فروش انواع حبوبات اعم از نخود ، لوبیا ، عدس ، ماش و.. در بسته بندی های شکیل و با کیفیت استاندارد ، نیازمند سورتینگ با دقت و درجه بندی و بسته بندی حبوبات به بهترین نحو باشد .

 لازمه سورتینگ با کیفیت نیز خرید دستگاه سورتینگ حبوبات با کارایی فوق العاده می باشد . که این قابلیت را داشته باشد انواع حبوبات خراب و ضایعات آن را جدا سازی کند و حبوبات را بر اساس سایز بسته بندی نماید .

 دستگاه مولتی کالر سورتر این عمل سورتینگ را به وسیله دوربین های رنگی که بر روی آن تعبیه شده است انجام می دهد .

 این دستگاه ، سورت را بر اساس رنگ ، اندازه و شکل انجام می‌دهد .

ماشین سازی شهاب صنعت با سابقه ترین و موفق ترین طراح و تولید کننده انواع دستگاه بسته بندی و سورتینگ  از جمله دستگاه سورتینگ آجیل و حبوبات و فروش بی واسطه در ایران می باشد در کنار 1 سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش از ویژه گی های دستگاه سورتینگ آجیل و حبوبات تولید شده در باسابقه ترین و بزرگترین ماشین سازی کشور می باشد

یکی از افتخارات ماشین سازی شهاب صنعت با 25 سال سابقه درخشان در زمینه تولید و طراحی ماشین آلات خطوط تولید و بسته بندی از جمله دستگاه سورتینگ آجیل و حبوبات می باشد که همواره تولیدات خود را بدون واسطه در اختیار مصرف کننده نهایی قرار داده است که باعث شده قیمت تمام شده تولیدات این مجموعه 30% کمتر از نمونه های مشابه داخلی و خارجی در بازار باشد

حال شما تولید کننده گرامی اگر نیاز و تصمیم به خرید دستگاه سورتینگ آجیل و حبوبات را دارید توصیه می نماییم که حتما با یکی از شماره های زیر تماس برقرار نمایید تا علاوه بر دریافت مشاوره رایگان از لیست قیمت دستگاه سورتینگ آجیل و حبوبات مطلع شوید -0915521774   09105521774 -


Top