قیمت دستگاه ساشه مایعات با 30% تخفیف فروش خرید |طراحی و ساخت زیر قیمت بازار

قیمت دستگاه ساشه مایعات: مجموعه عظیم شهاب صنعت با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع دستگاه ساشه مایعات را با ارزانترین قیمت در بین شرکت ها تا 30% تخفیف ویژه در بازار ایران و منطقه در اختیار خریداران قرار می دهد در این مطلب به دستگاه ساشه مایعات دست دوم-قیمت دستگاه بسته بندی نمک و فلفل-قیمت دستگاه بسته بندی نسکافه-قیمت دستگاه بسته بندی عسل تک نفره-دستگاه بسته بندی سس تک نفره دست دوم-ستگاه ساشه دست دوم شهاب صنعت می باشد خواهیم پرداخت.

قیمت دستگاه ساشه مایعاتماشین سازی شهاب صنعت هم اکنون با بیش از 30 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع قیمت دستگاه ساشه مایعات فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع دستگاه ساشه مایعات دست دوم-قیمت دستگاه بسته بندی نمک و فلفل-قیمت دستگاه بسته بندی نسکافه-قیمت دستگاه بسته بندی عسل تک نفره-دستگاه بسته بندی سس تک نفره دست دوم-ستگاه ساشه دست دوم اشاره خواهیم  نموئ . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع دستگاه ساشه مایعات را باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی کارخانجات صنایع غذایی کارگاهی تولید لبنیات  و ... می باشیم.

قیمت دستگاه ساشه مایعات - مجموعه عظیم شهاب صنعت همچنین افتخار خود می داند که در ارائه و فروش انواع دستگاه ساشه مایعات در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه ساشه مایعات دست دوم-قیمت دستگاه بسته بندی نمک و فلفل-قیمت دستگاه بسته بندی نسکافه-قیمت دستگاه بسته بندی عسل تک نفره-دستگاه بسته بندی سس تک نفره دست دوم-ستگاه ساشه دست دوم با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ ماشین سازی شهاب صنعت با بیش از 30 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از دستگاه ساشه مایعات را در مجموعه شهاب صنعت بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.   

قیمت دستگاه ساشه مایعات-  دستگاه ساشه مایعات طراحی و تولید شده توسط مجموعه شهاب صنعت با 30% تخفیف عرضه میگردد تجربه بیش از 30 سال تولید انواع دستگاه ساشه مایعات با بهترین متریال و لوازم جانبی همراه با ضمانت نامه کتبی و خدمات پس از فروش  موفق در سطح کشور باعث گردید است که هم اکنون شهاب صنعت برترین تولید کننده دستگاه ساشه مایعات در کشور معرفی شود.  

دستگاه بسته بندی ساشه مایعات مناسب برای محصولات غلیظ و مایعات مانند سس، رب، عسل و...

فول اتوماتیک

کیفیت بی نظیر و فوق العاده در ساخت  و قطعات دستگاه

استانداردهای  ساخت اروپا

کاربری و اپراتوری آسان

دستگاه سری D5-200  تمام اتوماتیک با موقعیت عمودی و سنسور فتوالکتریک جهت پرکردن، اندازهگیری، دوخت و کدگزاری محصولات که همه به صورت اتوماتیک و خودکار انجام میپذیرد.

مشخصات و ویژگی های دستگاه ساشه مایعات:

  • ماکزیمم عرض فیلم : 200 - 30 mm
  • سرعت بسته بندی : 100 -30 بسته در هر دقیقه
  • برق مورد نیاز : 220 ولت
  • قدرت : 1.2 کیلو وات
  • ابعاد ماشین : 158 /  70 / 64

قیمت دستگاه ساشه مایعات – ما در این مقاله به موضوعات دستگاه ساشه مایعات دست دوم-قیمت دستگاه بسته بندی نمک و فلفل-قیمت دستگاه بسته بندی نسکافه-قیمت دستگاه بسته بندی عسل تک نفره-دستگاه بسته بندی سس تک نفره دست دوم-ستگاه ساشه دست دوم پرداختیم. در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ شهاب صنعت تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم انواع دستگاه ساشه مایعات طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. توصیه میکنیم حتما و حتما قبل از اینکه اقدام به خرید از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 09155221774 - 09155128095 - 09105521774 - 09015180208 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.


Top